Back to Top

Marka ve Tescil

Tıklayınız

 
 

Koltuk İmalatı

Koltuk imalatı ve Tasarımı.

Modern, Klasik, Avangard, Chester tüm modeller size özel tasarlanır ve üretilir.

Evinizden, Villanızdan, Ofisinizden özel ölçüleriniz alınır.

Koltuk İmalatı Butik olarak yapmaktayız.

Aklınızdaki koltuğun çizimi veya resmini mail ile ilettiğinizde ön çalışması ve fiyatlandırmasını yapıyoruz. Ev, iş yeri, otel, hastane, kafe vb. mekanların oturma grupları, her çeşit (modern, klasik, dobi klasik) salon koltuk takımı modelleri imalat, tamir, koltuk yüzü yenileme (koltuk kaplama) ve cila bakımları istenilen ölçüde ve istenilen modelde, kanepe, berjer, sandalye, L köşe takımları, josefin uzanma, çekyat, puflar birinci sınıf işçilik ve malzemeler kullanılarak ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

kotuk imalatı

Koltuk  Doktoru siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tamamen sizin seçmiş olduğunuz tasarımları, en kaliteli kumaş trendleri ile birleştirerek sıfırdan size özel koltuklar imal etmektedir.

Koltuk Doktoru döşeme olarak sitemizde bulunan koltuk modellerinden yada sizin farklı model de istediğiniz koltuk takımlarının imalatanı yapmaktayız.

Firmamız koltuk imalatında birinci sınıf kaliteli ürünler kullanmaktadır. yılların verdiği bilgi birikim ile siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarında uzun yıllar kullanacağı kaliteli ve işlevsel koltuk takımları üretmekteyiz .

Kaliteli ve Mükemmel koltuklar üreten firmamız, tasarım ve koltuk döşeme ile ilgili iç mimarların çizdiği koltuk modellerini en kısa sürede ve sıfır hata ile üretip gerçek hayata kazandırmaktadır.

KOLTUK SEÇİMİ

Ne tür bir koltuğa ihtiyacınız olduğuna karar verin.Ağacının sağlamlağı, Döşemesinin rengi ve deseni,kumaşının kalitesine,süngerinin kalitesine işlevsel oluşu ve tabiki fiyatına.

Çok ucuz olup kullanışsız çok güzel olup fahiş fiyatlara koltuk almak mümkündür.

Küçük salonlarda köşe koltukları büyük ve ferah görünür büyük salonlar için üçlü kanepe,ikili kanepe ve iki koltuk veya berjerden oluşan oturma grupları tercih edilir.

KUMAŞ ve SÜNGER SEÇİMİ

Kumaş seçimi önemlidir. Terletmeyen silinebilen yumuşak dokulu kumaşları tercih etmelisiniz. Ayrıca koltuğunuzda Deri ve kumaş Kombinasyonuda uygulayabilirsiniz

Koltuklarınızın süngerleri en az 32 dns olmalıdır. Minder ve yastıklar mutlaka uzun fermuarlı olmalıdır, Sünger ve kumaş arasına mutlaka koruyucu elyaf kullanılmalıdır. Kumaş temizliği yıkama talimatına uygun haraket edilmelidir kimyasal temizleyiciler kullanılmamalıdır sabun tozu tercih edilmelidir 30 derecede yıkama yapılmalıdır kurutmada direk güneş ışığından korunmalıdır.

YENİ ÜRÜN TASARIMI

İstenilen ölçüde ve istenilen modelde kanepe, koltuk takımı, berjer, köşe takımı, josefin, puf ve sandalye imalatı yapıyoruz.

İmalat ve tamirlerimizde birinci sınıf malzemeler kullanılır.

Otel, hastane, restaurant, sinema salonları, cafe ve bar oturma gruplarının tamirat ve yüz değişimini yapmaktayız .

WhatsApp chat